مشاهده / بستن موضوعات
اقتصاد
آخرین بخشنامه بانک مرکزی برای چک برگشتی
23 دقیقه قبلافکارنیوزاقتصاد
هنوز هم اعتماد به صورت کامل به چک برنگشته، حتی حال که بانک مرکزی، طرح جدیدی را برای چک‌ها درانداخته است. با این حال، هنوز هم دارندگان چک‌های بلامحل، با مشکلات زیادی برای رفع سوءاثر مواجهند.
مستاجران، امسال نقره داغ شدند/ پیشخوان
23 دقیقه قبلافکارنیوزاقتصاد
روزنامه های اقتصادی امروز شنبه ۱ مهر را اینجا بخوانید.
اما و اگرهای پیوستن به سازمان تجارت جهانی
7 ساعت قبلافکارنیوزاقتصاد
یک کارشناس اقتصادی گفت: با توجه به شرایط بین‌المللی حاکم بر دنیا و شرایط ویژه کشور ما، اصرار دولت به پیوستن به سازمان تجارت جهانی به نفع کشور نیست و پیمان‌های تجاری و فعال‌تر کردن مبادلات تجاری م...
بی اطلاعی انجمن واردکنندگان خودرو از وجود مصوبه جدید واردات
12 ساعت قبلافکارنیوزاقتصاد
انجمن واردکنندگان خودرو بی اطلاعی خود را از رسانه ای شدن متن نامه ای که قرار است در مورد قانون جدید واردات خودرو به کشور به تصویب هیئت دولت برسد اعلام کرد.
طلا گران شد
13 ساعت قبلافکارنیوزاقتصاد
قیمت طلا در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها بیش از 2 دلار افزایش یافت و به 1293 دلار در هر اونس رسید.
هشدار به خریداران آیفون 10
14 ساعت قبلافکارنیوزاقتصاد
رئیس اتحادیه دستگاههای مخابراتی از پیگیری موضوع خرید و فروش مدل جدید گوشی های آیفون با قیمت حدود ۱۰ میلیون تومان در سازمان حمایت از مصرف کننده خبر داد.
اقساط وام مسکن کاهش می یابد؟
17 ساعت قبلافکارنیوزاقتصاد
وزیر راه و شهرسازی با اعلام این‌که پیشنهاد تغییر شرایط پرداخت وام مسکن به هیئت دولت ارائه شده و در حال بررسی است،‌گفت:‌ تغییر شرایط پرداخت تسهیلات مسکن شامل کسانی که قبلا هم وام دریافت کرده‌اند، ...
تعرفه های جدید اینترنت مشخص شد+عکس
18 ساعت قبلافکارنیوزاقتصاد
وزیر ارتباطات با اعلام تعرفه های پیشنهادی جدید اینترنت مخابرات، از کاربران و صاحب‌نظران خواست برای جمع‌بندی نهایی در‌باره این تعرفه‌ها نظر دهند.
امشب آخرین فرصت افزایش حساب سهام عدالت
19 ساعت قبلافکارنیوزاقتصاد
مشمولان سهام عدالت حداکثر تا ساعت ۱۲ امشب فرصت دارند که صورت حساب سهام عدالت خود را تا سقف یک میلیون تومان افزایش دهند، نکته دیگر اینکه از فردا صبح سامانه سهام عدالت به مدت ۱۰ روز از دسترس مشمولا...
صادرات پیاز زعفران ممنوع می شود؟
19 ساعت قبلافکارنیوزاقتصاد
مجری طرح ملی توسعه گیاهان دارویی وزارت جهاد با بیان اینکه صادرات پیاز زعفران باید آزاد شود، گفت:وزارت جهاد کشاورزی دیدگاه های نوین و برنامه‌های جدیدی در این زمینه دارد.
بازی دو سرباخت بانکها با عدم رعایت نرخ سود بانکی
21 ساعت قبلافکارنیوزاقتصاد
پایان بازی عدم رعایت نرخ سود بانکی در نهایت منجر به کاهش چرخه تولید داخلی و تعطیلی روز افزون بنگاه های اقتصادی است و شکست تولید مصادف است با افزایش معوقات بانکی و رقم خوردن ورشکستگی برای سیستم بانکی.
قیمت خرید انواع لوازم یکبار مصرف در آستانه ماه محرم+جدول
22 ساعت قبلافکارنیوزاقتصاد
در آستانه ماه محرم خرید انواع لوازم یکبار مصرف از سوی هیئت‌های عزاداری افزایش می‌یابد، از همین رو به بررسی قیمت این وسایل در بازار پرداختیم.
امضای دانمارکی ها پای قرارداد با بانک های ایران
22 ساعت قبلافکارنیوزاقتصاد
قرارداد ۵۰۰ میلیون یورویی بین ۱۰ بانک ایرانی با «دانسکه بانک» دانمارک منعقد شد.